Tenkořezné pilové pásy

Technické parametry

Tloušťka řezu 1,2-1,8 mm
Šířka pásu 50-100 mm
Zpracování Sekundární
Úprava zubů Stelitované
Servis a broušení Ano
Materiál Uddeholm, 80NiCr11, EHS

Pilové pásy Ripper lze zakoupit i online

Přejít do e-shopu

Běžná doba dodání
7 pracovních dní

Tenkořezné pilové pásy speciálně vyvinuté pro maximální efektivitu prořezu pro průmyslové CNC pásové pily


Vlastnosti

Jsou určeny pro sekundární zpracování dřeva. Používají se převážně pro zpracování drahých a exotických materiálů s nárokem na velmi vysokou přesnost a kvalitu řezu a to například výrobu parket, podlahových desek, apod. Pro výrobu našich pásů používáme výhradně vysoce kvalitní materiály renomovaných výrobců jako je např. švédský Uddeholm, vlajková loď na poli pilových pásů.


Výroba na zakázku

Pásy vyrábíme na zakázku dle potřeb zákazníka s ohledem na přesnost řezu, rychlost, kvalitu nebo čistotu řezu. Jsou vhodné pro všechny typy tenkořezných pásových pil, např. Wintersteiger, Fill, Neva, Stenner, Centauro, atd.Použití

Pásy nabízíme s prořezem od 1,20 do 1,8 mm. Zubové rozteče 25, 30, 35 mm nebo i variabilní rozteče zubů. Profil zubu dle požadované aplikace (tvrdé dřevo, měkké dřevo, suché, čerstvé, atd.).Servis

Provádíme kompletní servis kmenových pilových pásů. Například válcování, které vyrovnává nerovnosti těla pásu a dodá mu dostatečné napětí, čímž zajišťuje jeho stabilitu v řezu. Správně naválcovaný pás přiléhá celou svojí plochou na pásovnice pily. Realizujeme opravy těla pásu, ostření a případně obnovíme stelit.


Máte dotaz?
Kontaktujte nás.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte rychlý dotazník a my se vám ozveme do druhého pracovního dne.    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Wood Planks