Dudr Tools bere první místo

Na přelomu září a října jsme naši firmu přihlásili do soutěže Rok nových technologií 2022, kterou vyhlásila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Následovaly dva týdny čekání, jak v konkurenci všech přihlášených projektů obstojíme s naším projektem inovativního optického způsobu měření při výrobě pilových pásů. A povedlo se!

V polovině října jsme obdrželi informaci, že jsme se umístili mezi nejlepšími třemi přihlášenými projekty a byli jsme pozváni na slavnostní vyhlášení vítězů a předávání cen, kde budou odtajněny konkrétní výsledky.

Na galavečeru ve středu 26. 10. 2022 v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa nás zastupoval náš kolega Filip Dvorník a s napětím očekával, zda z pódia odejde pouze s květinou za druhé a třetí místo nebo bude muset přednést děkovný proslov za dosažení nejvyšší mety. A opět se povedlo!

Dudr Tools zabodoval! Filip řečnil vedle zkušeného moderátora Libora Boučka a na pódiu ochutnal pocit 1. místa a nezapomněl zmínit, že získání této ceny je zásluhou práce celého týmu Dudr Tools.