Oboustranné kmenové pilové pásy

Technické parametry

Tloušťka řezu 2,2-4,2 mm
Šířka pásu 80-320 mm
Zpracování Primární
Úprava zubů Stelitované
Servis a broušení Ano
Materiál Uddeholm, 80NiCr11, EHS

Pilové pásy Ripper lze zakoupit i online

Přejít do e-shopu

Běžná doba dodání
7 pracovních dní

Oboustranné kmenové pásy zvýší efektivitu produkce ve výrobě


Vlastnosti

Hodí se pro řezání velkých průměrů řezané kulatiny na vertikálních i horizontálních průmyslových pilách. Výroba kvalitního a spolehlivého oboustranného pilového pásu je velmi náročná na preciznost. Na základě našich dlouholetých zkušeností v dřevozpracujícím průmyslu si na tuto obtížnou činnost troufáme a to nás staví na trhu před konkurencí.


Materiál

Nabízíme výrobu těchto pásů ze dvou druhů materiálů – ideální je vysoce kvalitní švédská ocel Uddeholm nebo ekonomicky méně náročnější materiály  jako 80NiCr11, EHS. Všechny námi používané materiály disponují velmi dobrou odolností proti opotřebení a umožňují vyšší řeznou sílu.Použití

Vyrábíme je na objednávku pro všechny typy kmenových pásových pil k tomu přizpůsobených jako je například Lignotech, Hejtmánek, Lisý, Serra, Wimmer, Mebor, Wravor, Resch, Primultini, Bongioanni, EWD aj. Konkrétní rozměry kmenového pilového pásu vždy přizpůsobíme vlastnostem dané pásové pily a potřebám zákazníka.Servis

Provádíme kompletní servis kmenových pilových pásů. Například válcování, které vyrovnává nerovnosti těla pásu a dodá mu dostatečné napětí, čímž zajišťuje jeho stabilitu v řezu. Správně naválcovaný pás přiléhá celou svojí plochou na pásovnice pily. Realizujeme opravy těla pásu, ostření a případně obnovíme stelit.


 

Máte dotaz?
Kontaktujte nás.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte rychlý dotazník a my se vám ozveme do druhého pracovního dne.    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Wood Planks