Kohlbacher Shark 600

Technické parametry

Šířka pásu 30-330 mm
Tloušťka pásu 0,6-2,0 mm
Rozteč zubů 10-60 mm
Výška zubů 4-25 mm
Úhel čela zubu 8°-38°
Rychlost posuvu 0-20 zubů / min
Průměr brusného kotouče 200-300 mm
Tloušťka brusného kotouče 8-15 mm
Výkon motoru 2,8 kW
Výkon chlazení 100 l / min

Pilové pásy Ripper lze zakoupit i online

Přejít do e-shopu

Běžná doba dodání
7 pracovních dní

Profesionální stroj vhodný pro střední a velký dřevozpracující provoz


Jedna z významných výhod této brusky s mokrým broušením je v pevném diamantovém orovnávači, který na základě stálé trajektorie zaručuje vždy ideální profil orovnání brusného kotouče. Dobrá geometrie profilu zubu má zásadní vliv na efektivitu nástroje, rychlost pořezu a kapacitu zpracované hmoty.


Bruska vyniká kvalitním zpracováním a důrazem na ergonomii. Nastavování probíhá vně stroje bez zásahu do brusného ústrojí, což šetří čas při seřízení stroje pro konkrétní pilový pás. Výkonné chlazení vodní emulzí zajišťuje možnost úběru většího množství materiálu při jednom kroku.Spolu s výkonným motorem a brusným kotoučem o průměru 300 mm  s obvodovou rychlostí 63 m/s je zajištěna výborná teplotní charakteristika brusu, čímž se v maximální možné míře eliminuje výskyt spálených míst ve výbrusu a i výskyt prasklin. Rychlost posuvu až 20 zubů/min v kombinaci s kvalitním odvodem tepla radikálně zkracuje čas potřebný k nabroušení nástroje v neporovnatelně vyšší kvalitě oproti konvenčním bruskám. Nejedná se o sériovou výrobu, ale o stroj upravený, dle našich zkušeností, přímo pro naše zákazníky.Technické detaily:

 • bruska 600 umožňuje centrální nastavení výšky pásu;
 • disponuje diamantovým orovnávačem;
 • vytváří tvar zubu pomocí vačkového mechanismu;
 • mokré broušení
 • brusný kotouč je poháněn přímo a eliminuje vibrace;
 • chladící systém s výkonem 100l / min;
 • možnost elektronické regulace otáček brusného vřetene.

Máte dotaz?
Kontaktujte nás.

Máte jakýkoliv dotaz? Vyplňte rychlý dotazník a my se vám ozveme do druhého pracovního dne.  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Wood Planks